
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Baby karotka s krůtím masem 300g 1porce
Expres Menu Baby karotka s krůtím masem 300g 1porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Baby karotka s krůtím masem 300g 1porceSkladem v eshopu99 Kč/ ks88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Chutné jídlo plné sladké karotky se šťavnatým libovým krůtím masem, připravovaným v páře bez tuku. .
Složení
baby karotka (61 %), krůtí maso stehenní (33 %), cibule, sůl kamenná, pepř, kari.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Jednoporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Podle diety: | SCD |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 250 |
| Energetická hodnota kcal: | 60 |
| Tuky: | 1,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,04 g |
| Sacharidy: | 4,0 g |
| z toho cukry: | 0,25 g |
| Bílkoviny: | 7,7 g |
| Vláknina: | 2,0 g |
| Sůl: | 0,86 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
Zboží zařazeno v kategoriích


