
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Dušená rýže 400g 2porce
Expres Menu Dušená rýže 400g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Dušená rýže 400g 2porceSkladem v eshopu55 Kč/ ks49 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Dušená rýže dochucená jen solí. Vhodné jako univerzální příloha k mnoha druhům jídel.
Složení
rýže parboiled (97 %), voda, řepkový olej, sůl kamenná.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Přílohy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 547 |
| Energetická hodnota kcal: | 131 |
| Tuky: | 5 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,5 g |
| Sacharidy: | 19 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Bílkoviny: | 2 g |
| Vláknina: | 0,6 g |
| Sůl: | 0,8 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 400 |
Zboží zařazeno v kategoriích


