
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Kotlíkový guláš 300g 1porce
Expres Menu Kotlíkový guláš 300g 1porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Kotlíkový guláš 300g 1porceSkladem v eshopu109 Kč/ ks97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Na vysmažené slanině se restují papriky, rajčata a cibule. Do omáčky se přidává tažený hovězí vývar a pomalu dušené hovězí a vepřové maso.
NÁŠ TIP! Skvěle chutná s chlebem v přírodě u táboráku.
Složení
hovězí maso přední (16 %), vepřová plec (16 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, špek, rajčata, papriky, rýžová mouka, kukuřičná mouka, česnek, paprika mletá, sůl kamenná, pepř, majoránka.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Jednoporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Podle diety: | Low Carb |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 685 |
| Energetická hodnota kcal: | 163 |
| Tuky: | 13,0 g |
| Nasycené tuky: | 5,0 g |
| Sacharidy: | 5,0 g |
| z toho cukry: | 1,0 g |
| Bílkoviny: | 8,0 g |
| Vláknina: | 0,7 g |
| Sůl: | 0,74 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: |
Zboží zařazeno v kategoriích


