
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Krůta se zelím 500g 2porce
Expres Menu Krůta se zelím 500g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Krůta se zelím 500g 2porceSkladem v eshopu149 Kč/ ks133 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Šťavnaté kousky libového krůtího masa s čerstvým bílým hlávkovým zelím dušeným na cibulce a kmínu.
Připraveno podle zásad SCD.
NÁŠ TIP! Ke krůtě vyzkoušejte některou z našich hotových příloh nebo si uvařte rychlé knedlíky
podle receptu zde.
Složení
zelí hlávkové bílé (60 %), krůtí maso (33 %), cibule, olej řepkový, sůl kamenná, kmín.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Dvouporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Podle diety: | SCD |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota: | 315 kJ 75 kcal |
| Tuky: | 2,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,94 g |
| Sacharidy: | 4,9 g |
| z toho cukry: | 3,6 g |
| Bílkoviny: | 8,23 g |
| Vláknina: | 2,24 g |
| Sůl: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 500 |
Zboží zařazeno v kategoriích


