
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Kulajda s liškami 600g 2porce
Expres Menu Kulajda s liškami 600g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Kulajda s liškami 600g 2porceSkladem v eshopu89 Kč/ ks79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Tradiční krkonošská smetanová polévka uvařená z místních surovin, která vás překvapí svojí vydatností a lahodnou chutí.
NÁŠ TIP! Ochutnejte další tradiční jídla a krkonošské speciality jako například Jelení ragú. Polévka je vhodná také pro děti a vegetariány.
Složení
voda, brambory, smetana, vejce, houby lišky obecné (3 %), cukr, ocet, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (voda, kopr, ocet kvasný, cukr, sůl), sůl kamenná, pepř.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Polévky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Podle diety: | Vegetariánské jídlo |
| Vynechat alergen: | Ryby, Ořechy, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 377 |
| Energetická hodnota kcal: | 90 |
| Tuky: | 3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,9 g |
| Sacharidy: | 9 g |
| z toho cukry: | 5 g |
| Bílkoviny: | 5,2 g |
| Vláknina: | 0,67 g |
| Sůl: | 0,91 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Zboží zařazeno v kategoriích


