
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Kuře na žampionech 300g 1porce
Expres Menu Kuře na žampionech 300g 1porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Kuře na žampionech 300g 1porceSkladem v eshopu93 Kč/ ks83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Kousky kuřecího stehenního masa s omáčkou z dušených žampionů a smetany.
Složení
kuřecí stehenní maso (33 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), žampiony (6 %), smetana, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, cibule, máslo, sůl kamenná, kmín.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Jednoporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Podle diety: | Low Carb |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota: | 464 kJ 111 kcal |
| Tuky: | 7,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,6 g |
| Sacharidy: | 4,3 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Bílkoviny: | 8,3 g |
| Sůl: | 0,81 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
Zboží zařazeno v kategoriích


