
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Kuřecí křídla na medu a chilli 300g 3porce
Expres Menu Kuřecí křídla na medu a chilli 300g 3porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Kuřecí křídla na medu a chilli 300g 3porceSkladem v eshopu135 Kč/ ks121 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Grilovaná pikantní kuřecí křídla na medu a chilli jsou vhodná k rychlé přípravě pohoštění doma i při pobytu v přírodě. Pokrm je možné konzumovat i za studena.
Složení
kuřecí křídla (97 %), med (1,4 %), sůl kamenná, chilli (0,6 %).
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Maso ve vlastní štávě |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Podle diety: | SCD |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 814 |
| Energetická hodnota kcal: | 195 |
| Tuky: | 13,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 4,0 g |
| Sacharidy: | 1,2 g |
| z toho cukry: | g |
| Bílkoviny: | 17,5 g |
| Vláknina: | 0 g |
| Sůl: | 0,99 g |
| Porce: | 3 |
| Gram: | 300 |
Zboží zařazeno v kategoriích


