
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Marinované vepřové koleno 500g 2porce
Expres Menu Marinované vepřové koleno 500g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Marinované vepřové koleno 500g 2porceSkladem v eshopu169 Kč/ ks151 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Vepřové koleno bez kosti naložené do soli, potřené česnekem a okořeněné drceným kmínem a chilli.
NÁŠ TIP! Skvěle chutná studené s čerstvým chlebem nebo teplé s naší Čočkou po orientálsku.
Složení
vepřové koleno bez kosti (95 %), česnek, sůl kamenná, kmín, pepř, chilli.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Maso ve vlastní štávě |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Podle diety: | SCD, Low Carb |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 1367 |
| Energetická hodnota kcal: | 327 |
| Tuky: | 25,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 7,0 g |
| Sacharidy: | 0,1 g |
| z toho cukry: | g |
| Bílkoviny: | 17,4 g |
| Vláknina: | 0 g |
| Sůl: | 0,99 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 500 |
Zboží zařazeno v kategoriích


