
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Svíčková na smetaně 600g 2porce
Expres Menu Svíčková na smetaně 600g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Svíčková na smetaně 600g 2porceSkladem v eshopu179 Kč/ ks160 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Lahodná smetanová omáčka z kořenové zeleniny a divokého koření, s křehkými plátky zadního hovězího masa špikovaného voňavou slaninou.
Složení
hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, cibule, máslo, rýžová mouka, kukuřičná mouka, uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, sůl kamenná, citronová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Dvouporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 495,9 |
| Energetická hodnota kcal: | 118 |
| Tuky: | 6,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,35 g |
| Sacharidy: | 6,04 g |
| z toho cukry: | 3,3 g |
| Bílkoviny: | 9,2 g |
| Vláknina: | 0,2 g |
| Sůl: | 0,75 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Zboží zařazeno v kategoriích


