
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Těstoviny fusilli 500g 2porce
Expres Menu Těstoviny fusilli 500g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Těstoviny fusilli 500g 2porceSkladem v eshopu60 Kč/ ks54 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Vařené rýžové těstoviny dochucené jen solí. Tyto těstoviny je možné využít jako přílohu k libovolnému hlavnímu jídlu nebo jako základ těstovinového salátu.
Složení
rýžové těstoviny (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma) (97 %), voda, řepkový olej, sůl kamenná.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Přílohy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 727 |
| Energetická hodnota kcal: | 174 |
| Tuky: | 2 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1 g |
| Sacharidy: | 37 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Bílkoviny: | 1 g |
| Vláknina: | 0,05 g |
| Sůl: | 0,58 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 500 |
Zboží zařazeno v kategoriích


