
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Vepřové na žampionech 600g 2porce
Expres Menu Vepřové na žampionech 600g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Vepřové na žampionech 600g 2porceSkladem v eshopu149 Kč/ ks133 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Libové kousky vepřové plece v krémové omáčce s čerstvými žampiony, zjemněné smetanou a máslem.
Složení
vepřová plec (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), mléko, smetana, žampiony (5 %), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, sůl kamenná, kmín, pepř.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Dvouporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 458 |
| Energetická hodnota kcal: | 109 |
| Tuky: | 6,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,6 g |
| Sacharidy: | 5,8 g |
| z toho cukry: | 2,1 g |
| Bílkoviny: | 7,2 g |
| Vláknina: | 0,34 g |
| Sůl: | 0,75 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Zboží zařazeno v kategoriích


