
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Vepřový guláš 300g 1porce
Expres Menu Vepřový guláš 300g 1porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Vepřový guláš 300g 1porceSkladem v eshopu93 Kč/ ks83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Kousky vepřového masa dušené v cibulovém základu se sladkou paprikou. Omáčka je zahuštěná bezlepkovou moukou, dochucená česnekem, majoránkou a pepřem.
Složení
vepřové maso (32 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, česnek, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), česnek, majoránka, sůl kamenná, paprika, kmín.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Jednoporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Podle diety: | Low Carb |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota: | 530 kJ / 127 kcal |
| Tuky: | 7,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 3,7 g |
| Sacharidy: | 4,6 g |
| z toho cukry: | 1,1 g |
| Bílkoviny: | 5,3 g |
| Sůl: | 0,85 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
Zboží zařazeno v kategoriích


