
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Zelná polévka s klobásou 600g 2porce
Expres Menu Zelná polévka s klobásou 600g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Zelná polévka s klobásou 600g 2porceSkladem v eshopu69 Kč/ ks62 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Svačinová polévka pro milovníky kysaného zelí doplněná kvalitní paprikovou klobásou.
NÁŠ TIP! Tato vydatná polévka nejlépe chutná s dobrým kváskovým chlebem.
Složení
hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), zelí kysané (13 %) (zelí bílé, voda, sůl, kmín), vepřová klobása (4 %) (vepřové maso 86 %, voda, bramborový škrob, sůl, vepřový protein, koření), smetana, cibule, mouka rýžová, mouka kukuřičná, řepkový olej, česnek, sůl kamenná, paprika mletá, pepř, bobkový list.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Polévky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 251 |
| Energetická hodnota kcal: | 60 |
| Tuky: | 4,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,52 g |
| Sacharidy: | 4,2 g |
| z toho cukry: | 0,5 g |
| Bílkoviny: | 1,2 g |
| Vláknina: | 1,0 g |
| Sůl: | 0,84 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Zboží zařazeno v kategoriích


