
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres menu Brambory se zeleninou 400g 2porce
Expres menu Brambory se zeleninou 400g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres menu Brambory se zeleninou 400g 2porceSkladem v eshopu60 Kč/ ks54 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Brambory se zeleninou můžete využít na několik způsobů. Skvěle se hodí pro rychlou přípravu bramborového salátu, můžete je zapéct v troubě nebo jednoduše přidat jako přílohu k masu.
Složení
brambory (68%), zelenina 31% (mrkev, hrášek, kukuřice), sůl kamenná.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Přílohy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója |
| Energetická hodnota kJ: | 314 |
| Energetická hodnota kcal: | 75 |
| Tuky: | 0,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 13 g |
| Sacharidy: | 16 g |
| z toho cukry: | 1,4 g |
| Bílkoviny: | 2,4 g |
| Vláknina: | 1,67 g |
| Sůl: | 0,6 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 400 |
Zboží zařazeno v kategoriích


