
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Fox Člun EOS 250 Boat Slat Floor
Fox Člun EOS 250 Boat Slat Floor
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Fox Člun EOS 250 Boat Slat FloorNa dotaz15 800 Kč/ ks13 058 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Čluny Fox získaly reputaci jako nejspolehlivější čluny na trhu a nyní bychom rádi představili dva nové čluny v nabídce pod produktovou značkou EOS.
Tyto čluny EOS jsou konstruovány tak, aby splňovaly vysoké standardy při vynikajícím poměru ceny a výkonu.
EOS BOAT 250
- člun, perfektní pro zavážení nástrah, zakrmování a zdolávání
- Lehký člun pro snadný transport
- 7mm materiál ve stylové zelené barvě
- Tříkomorový systém o průměru válců 32cm
- Bezpečností přetlakový ventil
- Zvýšený kýl pro snadnější navigaci ve vlnách
- Zadní zrcadlo se zesílenými částmi pro připevnění motoru
- Dodáváno s hliníkovými vesly
- Černá dřevěná fixovaná lavice
- Vestavěná lamelová podlaha
- Kotevní bod z PVC vyztuženého materiálu
- Zesílené boční kolejnice pro vyšší bezpečnost
- Silný černý provaz kolem celého člunu
- Doporučeno pro použití s motory 45 / 55 lb
- Maximální nosnost: 260kg
- ISO6185
- Kategorie C
- Dodáváno se s nožní pumpou, sadou na opravy a klíčem na ventily
- Představuje fantastický poměr ceny a výkonu
Celková délka (cm) 250
Celková šířka (cm) 152
Průměr válce (cm) 42
Váha člunu(kg) 37
Maximum osob (p) 2
Maximální náklad (kg) 260
Maximální výkon motoru (KW) 5
| Barva | Zelená |
| Max počet osob | 2 |
| Maximální výkon motoru | 5 Kw |
| Maximální zatížení | 260 kg |
| Typ podlahy | Lamelová |
| Váha člunu | 37 kg |
| Délka | 250 cm |
| Šířka | 152 cm |
Zboží zařazeno v kategoriích






