
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Sportex Prut Xclusive Medium Light Feeder 3,9 m 120 g
Sportex Prut Xclusive Medium Light Feeder 3,9 m 120 g
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Xclusive Medium Light Feeder 3,9 m 120 gNa dotaz6 190 Kč/ ks5 116 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Feeder pruty SPORTEX Xclusive Medium Light Feeder jsou ideální, pro lovení bílé ryby a středně velkých kaprů na blízkou nebo střední vzdálenost. K prutu dostanete 3 náhradní špičky.
Feeder pruty SPORTEX Xclusive Medium Light jsou ideální pro lehký a střední feeder na stojatých a tekoucích vodách. Bez problémů zvládnou zdolávání bílé ryby a středních kaprů. Blank je zhotoven z T800 uhlíkových vláken pomocí nejmodernější nano technologie, což dodává prutem rychlost a sílu. S prutem SPORTEX Xclusive se vám bude snadno nahazovat přímo na cíl. Ručka je osazena jemným přírodním korkem pro maximální komfort. Samozřejmostí u prutů SPORTEX je pevné sedlo navijáku a nejkvalitnější SIC očka. Ke každému prutu jsou dodávány tři uhlíkové špičky 2oz, 3oz a 4oz..
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 221 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Počet oček | 16 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 120 g |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích






