
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Black Widow XT Carp 3,6 m 3,5 lb 2 Díly
Daiwa Prut Black Widow XT Carp 3,6 m 3,5 lb 2 Díly
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Black Widow XT Carp 3,6 m 3,5 lb 2 DílySkladem v eshopu1 850 Kč/ ks1 529 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Tyto dobře vyvážené pruty z HMC+ uhlíkových vláken vás zcela přesvědčí svou výkonností při nahazování. Dva 10 ft modely na šoulačku pokrývají nejdůležitější oblasti lovu kaprů na krátké vzdálenosti a z lodě. Model 10ft 2,0lb může být použit na lehký lov z hladiny s chlebem a splávkem nebo na rybaření s lehčí montáží na menších vodách. Model 10 ft 3,5 lb má silnou páteř a umožňuje tak úspěšně zdolat i velké kapry.
Pokud potřebujete cílit na vzdálená lovná místa, jsou tou pravou volbou pruty Black Widow XT 12 ft a 13 ft. Spodový prut s testovací křivkou 4,5 lb a výraznou špičkovou akcí disponuje silnou páteří a umožňuje pohodlné nahazování těžkých krmných raket. Třídílný model 12 ft 3 lb byl navržen pro lovce kaprů, kteří kladou důraz na kompaktní transportní rozměry, ale nechtějí dělat kompromisy ohledně nahazovacích a zdolávacích vlastností.
Dva šoulačkové modely kaprové řady Black Widow XT stejně jako 12 ft model (11584-364) disponují 40mm naváděcím očkem, všechny ostatní modely prutů Black Widow XT jsou vybaveny 50mm naváděcím očkem. Celá řada Black Widow XT disponuje očky z oxidu titanu a tenkými rukojeťmi ze smršťovačky a nabízí odpovídající model pro prakticky každou oblast použití při lovu kaprů.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 365 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |



