
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Crossfire Spin 2,4 m 15-40 g
Daiwa Prut Crossfire Spin 2,4 m 15-40 g
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Crossfire Spin 2,4 m 15-40 gSkladem v eshopu1 515 Kč/ ks1 252 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Široká škála prutů Crossfire Spinning pokrývá různé vrhací zátěže a délky prutů, aby poskytla vhodný model pro většinu typů a technik moderní přívlače.
Lehký blank z uhlíkových vláken nabízí akci, která stanovuje standard v této cenové kategorii a byla prokázána jako spolehlivá a robustní.
Přívlačové pruty Crossfire, vybavené očky z oxidu titanu a inovativním sedlem navijáku, dokonale ladí s našimi úspěšnými navijáky Crossfire LT
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 165 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 40 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


