
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Legalis Spin 2,4 m 15-50 g
Daiwa Prut Legalis Spin 2,4 m 15-50 g
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Legalis Spin 2,4 m 15-50 gBrzy opět v prodeji - již lze objednat1 826 Kč/ ks1 509 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
DAIWA Legalis Spin – všestranný přívlačový prut s rychlou akcí ideální pro lov dravců s různými nástrahami
Přívlačové pruty Legalis od společnosti DAIWA kombinují moderní, nadčasový design s kvalitními komponenty a výjimečným výkonem. Velmi štíhlé a rychlé blanky z HMC+ uhlíku jsou dokonale vyvážené a v ruce působí velice lehce. Umožňují dlouhé a přesné náhozy a podporují vynikající cit z nástrahy. Rychlé blanky prokazují svou sílu a páteř při jakémkoli ostrém souboji a umožňují nahodit i lehké nástrahy do velké vzdálenosti. Během souboje nabízejí velké silové rezervy pro spolehlivé zdolání i velkých dravců. Řada prutů Legalis Spin je symbolem spolehlivé kvality, moderních technologií a všestranného využití.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 155 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 50 g |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích



