
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Ninja X Carp 3,6 m 3 lb 2 Díly
Daiwa Prut Ninja X Carp 3,6 m 3 lb 2 Díly
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Ninja X Carp 3,6 m 3 lb 2 DílySkladem v eshopu2 090 Kč/ ks1 727 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Velmi kvalitně provedené kaprové pruty za vynikající cenu.
Štíhlé blanky kaprových prutů Ninja X vyrobené z HMC+ uhlíku se při nahazování plně ohýbají a umožňují dosáhnout obrovských nahazovacích vzdáleností. Během zdolávání poskytuje progresivní akce prutů ideální tlumící prvek, který absorbuje silné otřesy hlavy a rychlé výpady.
Maximální zábava při zdolávání je zaručena. Kaprové pruty Ninja X nabízejí decentní elegantní design a zaujmou kvalitními komponenty a použitými materiály. Štíhlá rukojeť ze smršťovačky se snadno čistí a dobře a pohodlně sedí v ruce.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 360 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích

