
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Ninja X Spin 3 m 15-50 g
Daiwa Prut Ninja X Spin 3 m 15-50 g
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Ninja X Spin 3 m 15-50 gSkladem v eshopu2 361 Kč/ ks1 951 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Nejprodávanější přívlačová serie prutů v novém designu.
Přívlačové pruty Ninja X jsou vhodné pro téměř všechny běžné nástrahy a metody lovu dravců -– jsou navrženy jako skutečně univerzální přívlačové pruty! Jsou ideální pro lov s gumovými nástrahami, woblery a třpytkami. Tenká rukojeť nabízí velkou silovou rezervu a vynikající nahazovací a ohýbací vlastnosti – při zdolávání velkých ryb tak budete mít vždy vše pod kontrolou.
| Délka | 3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 225 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,54 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 50 g |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích

