
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Ninja X Stalker Carp 3 m 3 lb 2 Díly
Daiwa Prut Ninja X Stalker Carp 3 m 3 lb 2 Díly
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Ninja X Stalker Carp 3 m 3 lb 2 DílySkladem v eshopu1 660 Kč/ ks1 372 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Krátký stalkerový pruty na lov podél břehu.
Díky dvěma modelům Stalker v délce 10 ft s testovacími křivkami 2 lb a 3 lb jste ideálně vybaveni pro lov na krátké vzdálenosti a pro lov z lodi. Pruty Stalker jsou vybaveny naváděcím očkem o velikosti 40. Tyto pruty jsou vhodné i pro lov štik nebo candátů na mrtvou nástražní rybku.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 275 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích

