
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Daiwa Prut Sweepfire Spin 2,4 m 10-40 g 2 Díly
Daiwa Prut Sweepfire Spin 2,4 m 10-40 g 2 Díly
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Daiwa Prut Sweepfire Spin 2,4 m 10-40 g 2 DílySkladem v eshopu1 268 Kč/ ks1 048 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
ybářský prut Daiwa Sweepfire Spin.
Ucelená řada prutů Sweepfire nabízí ten pravý model pro téměř každou oblast použití při moderní přívlači. Tenké blanky z uhlíkových kompozitů jsou velmi lehké a je velmi těžké je odlišit od prutů z čistých uhlíkových vláken.
Tyto pruty Sweepfire Spinning, vybavené očky z oxidu hliníku, příjemnou korkovou rukojetí a svěžím designem, jsou k dispozici s naprosto skvělým poměrem ceny a výkonu
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 10-40 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


