
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Fox Lehátko EOS Bed Standard
Fox Lehátko EOS Bed Standard
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Fox Lehátko EOS Bed StandardNa dotaz4 090 Kč/ ks3 380 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Lehátka EOS jsou navrženy tak, aby nabízely vynikající poměr ceny a kvality, aniž by slevovaly z osvědčené kvality značky Fox. Jsou ideální volbou pro začínající rybáře, juniory nebo všechny, kteří hledají spolehlivé a pohodlné lehátko za rozumnou cenu.
Konstrukce bez kloubů (cam-free design) poskytuje větší využitelnou šířku a spolu s plochým rámem a pohodlnou polstrovanou pěnovou matrací zajišťuje vysoký komfort při odpočinku u vody. Stabilitu i na nerovném terénu zaručuje šest výsuvných nohou s otočnými bahenními patkami.
Praktický systém popruhů a přezek umožňuje lehátko kompaktně složit, a to i se spacím pytlem připevněným k lehátku.
Hlavní vlastnosti:
- Výborný poměr ceny a výkonu
- Ideální pro začátečníky, juniory a rybáře s omezeným rozpočtem
- Osvědčená kvalita značky Fox
- Kombinace barev khaki a tmavě khaki
- Konstrukce bez kloubů pro větší komfort a využitelnou plochu
- Plochý rám a pohodlná pěnová matrace
- 6 výsuvných nohou s otočnými patkami
- Kompaktní složení i se spacím pytlem
Dostupné velikosti:
- Compact
- Standard
- XL
| Délka | 210 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Nosnost | 150 kg |
| Šířka | 85 cm |
| Transp. délka | 83x84,5x 20 cm |
| Velikost | Standard |
| Výrobce | FOX |
| Výška | 33-45 cm |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích






