
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- JRC Prut Defender II Tele 3,6 m 3 lb
JRC Prut Defender II Tele 3,6 m 3 lb
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JRC Prut Defender II Tele 3,6 m 3 lbSkladem v eshopu1 495 Kč/ ks1 236 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Řada prutů Defender II představuje neuvěřitelnou užitnou hodnotu a bude vyhovovat každému začínajícímu nebo středně pokročilému kapraři, který potřebuje dobrý poměr ceny a výkonu.
Teleskopické pruty se skvěle hodí pro snadné skladování a uložení v autě pro rychlé neplánované výpravy, když se naskytne příležitost.
Parametry:
- Sedlo navijáku DPS
- Dolní rukojeť z vysoce kvalitní smršťovačky
- Lehká očka LS SIC
- Matný přírodní karbonový povrch
- Nylonový klip na vlasec
- Tenký, ale výkonný blank z uhlíkového kompozitu
- Decentní design
| Výrobce | JRC |
| Délka | 3,6 m |
| Počet dílů | 7 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 0,99 m |
| Zátěž | 3 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Zboží zařazeno v kategoriích






