
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Mivardi Prut Entrix 360H 3,6 m (12 ft) 3 lb 3-Díl
Mivardi Prut Entrix 360H 3,6 m (12 ft) 3 lb 3-Díl
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mivardi Prut Entrix 360H 3,6 m (12 ft) 3 lb 3-DílSkladem v eshopu1 170 Kč/ ks967 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Dokonale splňuje požadavky na "entry level" do skutečné kaprařiny. Z hlediska výkonu i kvality však tyto požadavky výrazně překračuje. Výkon blanku může při zdolávání soupeřit s pruty o dvě třídy kvalitnějšími a příjemně překvapuje i při nahazování. Klíčovým prvkem je použití oček s lehkými SIC kroužky. Ty jsou zárukou maximální spolehlivosti. Není nutné se bát prodření kroužků, ke kterému často u levných prutů dochází. I v této základní řadě jsme použili 50mm spodní očko a 16mm očko na špičce. Skvělý dojem z prutu podtrhuje unikátní textura na povrchové vrstvě blanku v kombinaci s decentními černými vývazy, zatmaveným sedlem navijáku a stylovou plnou rukojetí zakončenou laserem gravírovanou patkou.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 308 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |






