
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut Competition CS-5 Carp 2-díl - 13ft - 3,75lb
Sportex Prut Competition CS-5 Carp 2-díl - 13ft - 3,75lb
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Competition CS-5 Carp 2-díl - 13ft - 3,75lbNa dotaz4 255 Kč/ ks3 517 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Vyzkoušejte naše pruty SPORTEX Competition Carp CS-5 a objevte svět kaprariny díky jejich výjimečné kombinaci rychlosti, odolnosti a působivých tlumících vlastností. Semiparabolická akce prutů je zaručena díky blanku vyrobeného z japonského vysoce výkonného uhlíku, který je zároveň rychlý a neuvěřitelně houževnatý. Při zdolávání energických a velkých ryb budete mít vždy navrch. Spodní díl je zesílen 3D X uhlíkovou punčochou, což vypadá velmi elegantně ale zároveň splňuje funkci rychlé a silné opory při nahazování na velké vzdálenosti. Kromě působivého výkonu se série Competition CS-5 vyznačuje také moderním designem a přichází se špičkovými komponenty včetně odolných oček SIC ve stylu KW, které zabraňují omotání vlasce při nahazování. Sedlo navijáku ve stylu TVS je ergonomicky tvarováno tak aby dobře sedělo v ruce a EVA koncovka pomáhá při nahazování.
Výhody prutů Competition CS-5:
- Silný vysoce výkonný blank Toray
- Velmi dobré chování při zatížení a následném uvolnění (malé chvění)
- Rukojeť vyztužená dodatečnou uhlíkovou síťovinou
- Tenká a odolná SIC očka v provedení KW-Style: Carp - 50 mm, verze Breakout - 40 mm a verze Stalker - 30 mm
- Silné a odolné sedlo navijáku ve stylu TVS
| Hmotnost | 456 g |
| Model | Carp |
| Výrobce | SPORTEX |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,03 m |
| Zátěž | 3,75 lb |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | Ostatní |






