
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut Competition CS-5 Carp 3-díl 3,66 m 3,25 lb
Sportex Prut Competition CS-5 Carp 3-díl 3,66 m 3,25 lb
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Competition CS-5 Carp 3-díl 3,66 m 3,25 lbNa dotaz3 690 Kč/ ks3 050 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Vyzkoušejte naše pruty SPORTEX Competition Carp CS-5 a objevte svět kaprariny díky jejich výjimečné kombinaci rychlosti, odolnosti a působivých tlumících vlastností. Semiparabolická akce prutů je zaručena díky blanku vyrobeného z japonského vysoce výkonného uhlíku, který je zároveň rychlý a neuvěřitelně houževnatý. Při zdolávání energických a velkých ryb budete mít vždy navrch. Spodní díl je zesílen 3D X uhlíkovou punčochou, což vypadá velmi elegantně ale zároveň splňuje funkci rychlé a silné opory při nahazování na velké vzdálenosti. Kromě působivého výkonu se série Competition CS-5 vyznačuje také moderním designem a přichází se špičkovými komponenty včetně odolných oček SIC ve stylu KW, které zabraňují omotání vlasce při nahazování. Sedlo navijáku ve stylu TVS je ergonomicky tvarováno tak aby dobře sedělo v ruce a EVA koncovka pomáhá při nahazování.
Výhody prutů Competition CS-5:
- Silný vysoce výkonný blank Toray
- Velmi dobré chování při zatížení a následném uvolnění (malé chvění)
- Rukojeť vyztužená dodatečnou uhlíkovou síťovinou
- Tenká a odolná SIC očka v provedení KW-Style: Carp - 50 mm, verze Breakout - 40 mm a verze Stalker - 30 mm
- Silné a odolné sedlo navijáku ve stylu TVS
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 389 g |
| Model | CS-5 |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,28 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |






