
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut FBC CS-4 3,6 m 3 lb 2-Díl
Sportex Prut FBC CS-4 3,6 m 3 lb 2-Díl
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut FBC CS-4 3,6 m 3 lb 2-DílNa dotaz10 630 Kč/ ks8 785 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Základem blanku je vysoce pevný karbon Toray T800, proslulý svou extrémní odolností, rychlou návratností a naprostou spolehlivostí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výsledkem je rychlá akcelerace, maximální přesnost a nahazovací výkon, který v této třídě udává laťku.
Díky rychlé akci a vynikajícím vlastnostem návratu je blank vždy připraven přenést maximum energie do náhozu – rychle, přímo a bez zbytečné ztráty. Titanová FUJI? — pozor, opravím dle originálu: titanová očka Seaguide KW zajišťují plynulý a k vlasci šetrný průchod při minimální hmotnosti. U modelů 12ft a 13ft je použit 50mm startovací kroužek, u 10ft variant pak 40mm. I při extrémním zatížení si zachovávají maximální stabilitu, což oceníš zejména při lovu na velké vzdálenosti.
Ve spojení s karbonovým sedlem navijáku ALPS vzniká dokonale vyvážená sestava – lehká, pevná a bez kompromisů funkční. Ani rukojeť nezaostává: štíhlá, celistvá EVA rukojeť skvěle padne do ruky a poskytuje jistý úchop za každého počasí.
Tyto pruty nabízí přesně ten výkon, který moderní kapraři očekávají – zabalený do čistého, nenápadně elegantního designu s jasně prémiovým charakterem.
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 336 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |






