
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut Hydra Spirit 2,7 m 40 g
Sportex Prut Hydra Spirit 2,7 m 40 g
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Hydra Spirit 2,7 m 40 gNa dotaz3 790 Kč/ ks3 132 Kč bez DPH
POPIS PRODUKTU
Inovaná řada prutů s bleskovou a výkonnou akcí, která nyní nabízí špičkovou kvalitu v krásném designu. Blank je vyroben z ultravysokomodulového uhlíku, který je vyztužen vnějším opletem, který je na blanku vidět a cítit. Střední akce prutů zajišťuje dostatečnou citlivost ve špičce a extrémní sílu při zdolávání, přesto si pruty Hydra Spirit zachovávají štíhlý a stylový blank. Mezi špičkové komponenty patří extrémně robustní sedlo navijáku FUJI DPS, vysoce kvalitní očka Seaguide SIC a inovativní držák Seaguide D-Hook. Široká škála modelů zaručuje, že si v naší nabídce najde něco opravdu každý, ať už jste nadšenec klasické přívlače, jiggingu, trollingu nebo bellyboatu. Mysleli jsme opravdu na všechny, a proto nabízíme stále oblíbenější modely vybavené sedlem navijáku pro použití s multiplikátorem.
Parametry:
- Vrhací zátěž: 40 g
- Tolerance: 12-54 g
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 175 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 40 g |






