
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut Jig Xpert Zander 2,5 m 15-45 g
Sportex Prut Jig Xpert Zander 2,5 m 15-45 g
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Jig Xpert Zander 2,5 m 15-45 gNa dotaz3 730 Kč/ ks3 083 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
S touto působivou řadou prutů nepříjdete o žádný záběr. Jsou navrženy speciálně na štiky, okouny a candáty a pokrývají celou škálu moderního aktivního rybolovu.
Vytvořili jsme dokonalý stroj na chytání ve všech hmotnostních třídách odhozu. Super rychlý blank JIG-Xpert z japonského vysoce výkonného uhlíku má mimořádně dobré nahazovací vlastnosti pro přesnou prezentaci i na extrémní vzdálenosti.
JIG-Xpert Zander:
Žádná jiná ryba není častěji lovena jigovou, nebo vertikální metodou častěji než candát. Dokonalý kontakt s nástrahou a ten pocit klasického "cvrnknutí" při dopadu na dno, to je klíč k úspěchu. Blank pro tuto sérii jsme navrhli tak, aby byl stejně jemně citlivý a připravený reagovat. Mimořádně tuhá akce prutů vám umožní cítit každou strukturu pod vodou, ať je jakkoli malá, a poté vám umožní přesně zasáhnout i na velké vzdálenosti.
| Délka | 2,5 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 149 g |
| Model | Zander |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,29 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 45 g |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích





