
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Sportex Prut Nova Twitch RS-2 2,4 m 7-31 g
Sportex Prut Nova Twitch RS-2 2,4 m 7-31 g
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sportex Prut Nova Twitch RS-2 2,4 m 7-31 gNa dotaz3 090 Kč/ ks2 554 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Úspěch při chytání zaručen. Naše kompletně přepracovaná řada prutů nadále září svými dobře známými atributy, jako je lehkost a rychlost.
Nově vyvinutý blank byl optimálně vyladěn pro úspěšný lov pstruhů, okounů a spol. Navíc je tu citlivá špička, rychlá akce a spousta síly v blanku. Absolutní špička! Použití s woblery, rotačkami, třpytkami nebo gumovými nástrahy - s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu!
Ideální odhozová zátěž: 20 g
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 122 g |
| Model | Twitch |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,24 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 31 g |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích






