
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Brambory ve slaném nálevu 400g 2porce
Expres Menu Brambory ve slaném nálevu 400g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Brambory ve slaném nálevu 400g 2porceSkladem v eshopu55 Kč/ ks49 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Doměkka uvařené kousky brambor bez slupky ve slaném nálevu. Před konzumací nejprve trochu natrhněte sáček a nálev vylijte. Vhodné jako univerzální příloha k mnoha druhům jídel.
Složení
brambory (57 %) (400 g), voda, sůl kamenná.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Přílohy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Celer, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 324 |
| Energetická hodnota kcal: | 77 |
| Tuky: | 0,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,03 g |
| Sacharidy: | 20 g |
| z toho cukry: | 0,9 g |
| Bílkoviny: | 2 g |
| Vláknina: | 1,6 g |
| Sůl: | 0,5 g |
| Kategorie: | ostatni |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 400 |
Zboží zařazeno v kategoriích


