
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- NOVINKY V ESHOPU
- Expres Menu Jelení ragú 600g 2porce
Expres Menu Jelení ragú 600g 2porce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expres Menu Jelení ragú 600g 2porceSkladem v eshopu179 Kč/ ks160 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Jelení maso dušené na červeném víně s kořenovou zeleninou. Dochuceno divokým kořením a rybízovou marmeládou, která dodává omáčce sladkokyselou svěží chuť.
Složení
jelení maso (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák), červené víno, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rybízová marmeláda (rybíz, cukr, pektin), cukr, citron, sůl kamenná, divoké koření.
Nutriční hodnoty na 100g
| Kategorie: | Dvouporcová jídla |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výběr masa: | Zvěřina |
| Vynechat alergen: | Ryby, Vejce, Ořechy, Laktóza, Sója, Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 468 |
| Energetická hodnota kcal: | 112 |
| Tuky: | 5,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,7 g |
| Sacharidy: | 9,3 g |
| z toho cukry: | 4,5 g |
| Bílkoviny: | 6,7 g |
| Vláknina: | 0,34 g |
| Sůl: | 0,79 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Zboží zařazeno v kategoriích


