
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- AKCE + VÝPRODEJ - slevy až 70 %
- Prologic Prut C1 Avenger Carp Rod - 3,66 m (12 ft) 3,25 lb
Prologic Prut C1 Avenger Carp Rod - 3,66 m (12 ft) 3,25 lb
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Prologic Prut C1 Avenger Carp Rod - 3,66 m (12 ft) 3,25 lbSkladem v eshopu2 370 Kč/ ks1 959 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Prut má super tenký vysoce modulární uhlíkový blank a sedlo navijáku Black Anodise Inspire.
- Velmi tenký blank z HM uhlíku
- Prvotřídní 50mm SIC očka (mimo 10ft model)
- 16mm špičkové očko zabraňující zamotání
- Černě eloxované sedlo navijáku
- Dělená rukojeť
- Zdolávací /nahazovací AR-XD akce
- K dispozici i model Spod & Marker
| Produktová řada | Avenger |
| Délka | 3,66 m (12 ft) |
| Hmotnost | 340 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Výrobce | PROLOGIC |
| Výrobce | Prologic |
| Zátěž | 3,25 lb |
Zboží zařazeno v kategoriích



