
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-Kč
DOPRAVA ZDARMA

- Úvod
- ZNAČKY - VÝROBCI
- Starbaits Bivak QG
Starbaits Bivak QG
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Starbaits Bivak QGNa dotaz11 190 Kč/ ks9 248 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Velký bivak pro dva rybáře a dvě lehátka s velkým kšiltem proti dešti a slunci. Prostor na velké množství vybavení. Díky jeho výšce se v něm pohodlně postavíte.
Technické parametry:
- Pevná a odolná tkanina 210D
- Vodní sloupec 10000 mm
- Žebra z 5 dílných 19 mm pevných hliníkových tyčí
- 4 rozpěrné 19 mm teleskopické tyče s dvojitou aretací
- Zpevněná konstrukce střechy
- Podlepené švy s dvojitým prošitím pro maximální pevnost
- Spolehlivé a odolné zipy
- Jednodílná robustní podlážka
- Kovová očka
- Otevírání dveří v obou směrech
- Klipy na uchycení dveří
- PVC okno na dveřích
- Zadní velká moskytiérová okna se zavíráním proti dešti na zip a jištěním suchým zipem
- Klipy pro uchycení zavíracích panelů na okna
- 2 úchyty na pruty na suchý zip
- Elastický napínač u každého kotvícího bodu
- Úchyt na lampu
- Pevné zavrtávací kolíky
| Délka | 340 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 15,8 kg |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 345 cm |
| Transp. délka | 140x30 cm |
| Výrobce | STARBAITS |
| Výška | 195 cm |
Parametry
VIDEO PREZENTACE:
Zboží zařazeno v kategoriích






